פעילויות

תצוגת רשימהתצוגת טבלהתצוגת לוח שנה
אירוע תאריך בהנחיית מיקום
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה ביפו 3 21/10/2017 -
20:30 עד 22:00
בן גמליאל 3 קומה 2, תל אביב יפו
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה בגבעתיים 3 22/10/2017 -
07:00 עד 08:00
שנקין 16, גבעתיים
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה ברעננה 2 22/10/2017 -
08:30 עד 09:30
רח' הטללים 22, רעננה
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה ״חוכמת ההזדקנות״ 22/10/2017 -
17:00 עד 18:00
בית הסנגהה, ת״א
קבוצת ישיבה עם ענבל הלאלי-בלס 22/10/2017 -
17:00 עד 18:30
ענבל הלאלי-בלס קרמינצקי 1 פינת בורוכוב 23, קרית יובל, ירושלים
קבוצת ישיבה עם ערן הרפז 22/10/2017 -
18:15 עד 19:15
ערן הרפז כרמליה
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה בעומר 22/10/2017 -
19:00 עד 20:30
ערבה 25, עומר
קבוצת ישיבה עם ג׳ודיתה בן-דוד 22/10/2017 -
19:00 עד 21:00
ג'ודיתה בן-דוד הסטודיו של מוניקה
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה במבשרת ציון 22/10/2017 -
19:30 עד 21:30
השלום 40, מבשרת ציון
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה בגבעתיים 1 22/10/2017 -
19:30 עד 20:30
גבעתיים
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה בתל אביב 3 22/10/2017 -
19:30 עד 21:30
צייטלין, תל אביב
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה ברעננה 3 22/10/2017 -
20:00 עד 21:30
רח' הטללים 22, רעננה
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה ביפו 1 22/10/2017 -
20:00 עד 21:00
יפו
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה ברחובות 22/10/2017 -
20:00 עד 21:30
ה' באייר 26, רחובות
קבוצת ישיבה עם אלהיה אייל 22/10/2017 -
20:00 עד 22:00
אלהיה אייל מור גן שומרון
קבוצת ישיבה עם רני עובדיה 22/10/2017 -
20:00 עד 22:00
רני עובדיה ישראל אשכנזי 48/1, תל אביב
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה בגבעתיים 3 23/10/2017 -
07:00 עד 08:00
שנקין 16, גבעתיים
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה בירושלים 3 23/10/2017 -
08:00 עד 10:00
בן יפונה 4, בקעה, ירושלים
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה בכפר סבא 23/10/2017 -
08:30 עד 09:30
רח' בן גוריון (פינת אברהם קרן), כפר סבא
קבוצת ישיבה המאורגנת ע״י מתרגלים מהסנגהה בבארותיים 23/10/2017 -
10:00 עד 11:30
בית העם, רחוב נחלים, בארותיים

עמודים