אדוות מיטיבות בעולם

חברים וחברות יקרים,

בערב פסח נפרדנו בעצב רב מרוני פרדו.  רוני פתחה קבוצת ישיבה למתמודדים בביתה בתל אביב, ובדרכה השקטה והענווה רוני השקיעה בקידום פעילות התוכנית בנחישות רבה.  חוויתי את רוני כמישהי שנותנת מעצמה בנדיבות,  ערה וחמה לסובבים אותה, אנושית ועדינה, ומבקשת מעט בחזרה.  היי שלום יקרה, תחסרי לנו מאוד.

פעילויות קרובות:

  1. ביום שבת 17/5/2014 תתקיים שבת תרגול למתמודדים ומלווים בהנחיית לילה קימחי.  פרטים והרשמה כאן.
  2. קבוצת ישיבה בתל אביב בהנחיית דני רוט תיפתח ב 1.7.14. הקבוצה תהיה בימי שלישי בבוקר. המיקום והשעות המדוייקות יתפרמו בהמשך.

אנחנו מזמינים אותכם להצטרף, וליצור איתנו קשר עם כל שאלה או תהיה.

מתוך הבלוג של רוני:

החוויה הזו של השפעה של מישהי שבפועל לא הייתה חלק מהמעגל הקרוב שלי, הובילה אותי להבין את חשיבות תשומת הלב שלנו למעשים ולהשפעות שלנו בעולם.

לאף אחד מאיתנו אין תחליף באופן המסוים בו אנו נוכחים בעולם ובסוג האדוות שאנו יוצרים – שלרוב איננו מודעים אליהן. כל אחת מאיתנו היא פרפר קטן שמנפנף בכנפיו בקצה אחד בעולם, ואיננו מודעות לרוב לאפשרות שזה יהיה טורנדו בקצה השני (וסליחה אם זה קלישאתי אבל לפעמים קלישאות קולעות לנקודה).

ההבנה הזו היא לא חדשה בהכרח. אבל היכולת לזכור את זה ולשים לזה לב ביומיום, בבחירות שלנו מה לעשות ואיך ולהתנהג- היא היא האתגר האמיתי.יש בהבנה הזו משהו מאד מעצים. בהבנה שכל אינטראקציה שלי עם מישהו היא פוטנציאל לקידום משהו טוב וחיובי. ובאותו הזמן יש בהבנה הזו, אם אני מוכנה להפנים את זה באמת, אחריות כבדה בכל מה שקשור לכל ההתנהלות שלי בעולם, וקודם לכך, בכוונות שלי.

אני מאחלת לעצמי להצליח לשאת באחריות הזו, להמשיך לזכור את הכוח של המפגש בין בני אדם, ולפעול מתוך מקום של אהבה, שמחה ונדיבות – בתקווה לאדוות מיטיבות בעולם.

בתקווה לאדוות מיטיבות בעולם.

קטגורית פוסטים: