פעילי העמותה

לעמותת תובנה שלל פעילויות ומאחוריהן שמות פעילים רבים העושים את תפקידם בהתנדבות מלאה מתוך אהבתם לתרגול ורצונת לאפשרו לכולם. זהו המקום לראות את השמות שמאחורי העשייה היומיומית והברוכה.
הפעילות העמותה היא תחת ועדות שונות ואלו נפגשות אחת לכמה זמן לשיתוף ומפגש פעיליה. תודה לכל הפעילים על תרומתם הרבה.

ועד מנהל:

  • יונתן דומיניץ (יו"ר)
  • סטיבן פולדר
  • אסף סאטי אל-בר
  • נטע לוי
  • שלומית שליו
  • נורית טולנאי

רכזי העמותה (הנהלה):

רכזי העמותה הם היחידים שעושים את תפקידם בשכר מפאת גודל התפקיד. עם צמיחתה הטבעית של העמותה גדל גם מספרם של הרכזים וזה עומד כעת על ארבעה באחוזי משרה חלקיים ומשתנים.

  • רון אלון - רכז ראשי
  • גיא סעאתי - רכז קורסים ופעילויות מיוחדות
  • מיכל יון - רכזת פעילויות עירוניות וקהילה - אחראית על תוכניות לימוד עירוניות, על תכנית "תובנה בקהילה" (outreach), מעגלי המתנדבים בקורסים והפעילים בועדות, ועל קהילת תובנה (סנגהה)
  • זיאה בר - רכזת גזברות
  • יוסי שני - רכז מרכז קבע

צוות גזברות:

  • זיאה בר
  • דניאל זידמן
  • ליאור גלילי
  • משגב רובינשטיין
  • דנה גולדבלום
  • כרמית שביב-פרוינד

ועדת ארגון קורסים:

ועדת ארגון קורסים פועלת לה מסביב לשעון על מנת שהקורסים בעין דור יתקיימו על הצד הנעים והחלק ביותר. הם רושמים, מתדרכים, מכינים, מאתרים מתנדבים ונמצאים שם כל הזמן מאחורי הקלעים.

  • רכז הוועדה - גיא סעאתי
  • רכז קורסים קצרים - אלכס אלביטוב
  • רכזת מתנדבים בקורסים ארוכים- שלומית שליו
  • אחראית מתנדבים בקורסים קצרים- מיכל כפיר
  • רשם קורסים ארוכים- גבי פישמן
  • רשם קורסים קצרים- אלכס אלביטוב
  • רשמת קורסים מחוץ לעין דור - טלי סגר-גוטמן
  • רכזת מטבחים והזמנות מזון - מיה בן צבי, רותם להב
  • פניות טלפוניות בקורסים ארוכים- דבי כץ, ליאורה הלבני
  • פניות טלפוניות בקורסים קצרים- צפנת לבנון

צוות ליווי מתנדבים קורסים:

  • עליזה דנגורי (רכזת)
  • גבי קרילקאר
  • אסף קידר
  • ליאורה הלבני

ועדת קורסים עירוניים:

אחראיים על התנהלות כל פעילויות העמותה שלא כוללות לינה

  • רכזת ועדת קורסים עירוניים - מיכל יון
  • ליווי קבוצות ישיבה - שרית זר-אביב ויהל אביגור
  • רישום לרטריטים עירוניים - איילת לנדסברג
  • רישום לקורסי מבוא - אפרת זהבי
  • מענה טלפוני בנוגע לפעילות עירונית - ליאורה הלבני
  • שבתות תרגול
  • רכזת השבתות בתל-אביב - אורית בן דוד
  • רכז שבתות בפרדס חנה - גבי קרילקאר
  • רכזת שבתות בירושלים - ליאורה הלבני
  • רכזת שבתות בחיפה - שני צוינגבוים

הודיה לפעילים:

  • אביגיל גרץ

בית הסנגהה:

  • רני עובדיה
  • תומר בשן
  • תמר לובלסקי (ארוח מורים מחו"ל)
  • מיכל יון

ועדה לאיתור מקום קבע:

  • יוסי שני
  • יונתן דומיניץ

צוות הוראה:

אחראיים על קביעת לוח הקורסים השנתי

  • קרן ארבל
  • רון אלון
  • שימי לוי
  • יונתן דומיניץ

קשר עם מורים מחו"ל:

  • קרן ארבל
  • רון אלון

אירוח מורים בארץ:

  • תמר לובלסקי

ועדת ביקורת:

  • אפרת אליהו
  • שי פורת

 

ועדת אתיקה

  • רני עובדיה
  • יוסי לוס
  • נטע לוי

 

פרסום:

  • צוות פייסבוק:  מיכל יון, דניאל לוי

אתר אינטרנט

  • אחראי אינטרנט ומחשבים - אלכס אלביטוב
  • רשימת תפוצה - גבריאלה

 

צוות כתב עת

  • עורך-סיון שדמון
  • עיצוב - רונן כהן

 

לרשימת מורי ומנחי העמותה לחצו כאן