מפגש סנגהה בפארק הירקון 16.11

 

ביום שישי, ה 16.11 יתקיים מפגש סנגהה רחב בפארק בירקון בתל אביב ויכלול לימוד דהרמה, תרגול מדיטציה ומפגש חברי. המפגש יהיה יום שלם שאליו אפשר לבוא באופן מלא או חלקי, לבד או עם משפחותיכן/ם.
 
המפגש הזה מגיע בהמשך לרצף האירועים שהיו בשנה האחרונה - סופ"ש שיפוצים בפברואר, חגיגת הסנגהה ביוני, סופ"ש לימוד ושיפוצים בספטמבר ומפגשי סנגהה איזוריים במהלך השנה האחרונה.
הכוונה היא ליצור עוד מפגשים כאלה שמאפשרים לסנגהה להפגש ביחד באופן קבוע, להכיר יותר לעומק וללמוד ביחד.
 
המפגש יהיה בנושא "יחסים נכונים - הנתיב התשיעי". למי שמכיר/ה, כריסטופר טיטמוס אומר מדי פעם, שהנתיב התשיעי בדרך שמונת הנתיבים הוא יחסים נכונים. נושא שמרגיש מאוד חי בעיקר בהקשר של הסנגהה.
 
לו"ז היום:
 
9:30 התכנסות
10:00 לימוד שיועבר ע"י מורים ומנחים בנושא של "יחסים נכונים". יהיו מספר מעגלי לימוד/פעילות בו זמנית וכל אחד/ת מאיתנו יוכלו לבחור את הקבוצה שמעניינת אותו/ה ולהצטרף אליה.
12:00 מדיטציה משותפת לכולם
12:30 מעגלי הקשבה קטנים 
13:00 ארוחת צהרים משותפת - בבקשה הביאו מזון לחלוק עם הסנגהה 
14:00 סנגההפסט (Sanghafest) - פעילויות שמוצעות ע"י הסנגהה
15:30 קארמה דאנא - היכרות עם פרוייקטים חברתיים בתובנה וכיצד אפשר להצטרף/לתמוך
16:00 סיום רשמי. מוזמנים להשאר ולהינות מחברתם אחת של השני.
 
החלק של הסנגההפסט הוא ההזדמנות לחלוק איזה סדנא וכישרון שיש לכם עם הסנגהה - מוזיקה, תנועה, משחקים עם ילדים, אקרובאלנס, מחבואים, מה שבא לכם.
 
מי שמעוניין להעביר פעילות במסגרת הסגנההפסט או לשתף בפרויקט חברתי שקשור לתובנה (קארמה דאנא), ו/או פרויקט חברתי מיטיב כלשהו, בבקשה צרו קשר עם: 
עמית:  azazamit@gmail.com, 054-4863304
 
אנא הרשמו מראש דרך הקישור כדי שנוכל לשלוח לכם מידע יותר מדויק לקראת המפגש. אפשר להרשם גם אם אתם לא יודעים אם תגיעו.
 
בנוסף, נשמח אם תעזרו להפיץ את האירוע - תגידו לחברים, שלחו להם מייל וכו'. אין לנו אפשרות להגיע לכל המתרגלים ונשמח לעזרתכם/ן בנושא.
 
ימים טובים ומיטיבים,
ועדת הסנגהה