"תובנה – ארגון, סנגהה ומה שביניהם"- מפגש סנגהה ותיקה/פעילה, 15.12, בגבעת הדהרמה

"תובנה – ארגון, סנגהה ומה שביניהם".
מפגש סנגהה ותיקה/פעילה , יום שישי, 15.12, בגבעת הדהרמה, בית חנן.
 
מפגש שמטרתו לחזק את החיבור בין חברי סנגהה ותיקים, לאפשר מפגש ולימוד משותף וליצור קבוצה אשר תוביל את המפגשים, מתוך רצון ליצור ועדת סנגהה בתובנה.
 
לו"ז מתוכנן ליום:
9:30 האספות
10:00 מדיטציה ולימוד ודיון חופשי בנושא "תובנה – ארגון, סנגהה ומה שביניהם".
12:00 שיח בנושא ועדת סנגהה ומה היא יכולה לשרת
12:30 הפסקה וארוחה מזינה משותפת 
13:30 המשך דיון על ועדת סנגהה והתנדבות לועדה 
14:30 סיום
 
מידע נוסף על המפגשים שהיו עד כה והרעיון מאחורי המפגשים אפשר לקרוא בטקסט המצורף.
 
אנא הירשמו ליום (עדיף בהקדם) והביאו איתכם מנה צמחונית בשביל לחלוק עם כולם.
 
להרשמה:
אסף כץ
 
 
טקטס הסבר על המפגשים שהיו עד כה:
 
בשנה האחרונה החלה קבוצה של מתרגלים ותיקים ופעילים בתובנה להפגש מתוך רצון לחזק את הסנגהה בתובנה. התחושה הייתה שתובנה נהייתה ארגון גדול ותחושת השייכות ויכולת ההשפעה על הנעשה פחתה.
 
בחודשים האחרונים מתקיימים מפגשים חודשיים אליהם מגיעים מתרגלים ותיקים ו/או פעילים. המפגשים מאפשרים מפגש אישי וישיר בין המתרגלים, חוויה חזקה של חיבור בין חברים לדרך הדהרמה, ושיתוף מתוך שפה משותפת. במפגשים אנחנו מתאספים ביחד, מודטים, לומדים נושא אשר רלוונטי לנו ובעיקר חולקים  זמן משותף ומשמעותי ביחד. 
 
המפגשים נחווים כמפגש של לב אל לב. מאוד משמח להפגש עם אנשים אשר חולקים את השפה שבה אנחנו מדברים, דווקא מתוך אפשרות לדיבור ושיתוף ולא רק מתוך מסגרת של ריטריט או לימוד. המפגש האישי הקבוע הזה מאפשר לנו להתקרב למציאות שבה הסנגהה היא דבר יומיומי ולא דבר אשר מתקיים אחת לזמן ארוך. המפגשים באים יד ביד עם תהליכים מקבילים בתובנה כמו ההשקעה ההולכת בגדלה במציאת מרכז קבע. 
 
מתוך המפגשים הלך וגדל הרצון ליצור ועדת סנגהה אשר תקיים את המפגשים האלה לאורך זמן, תבין את הרצונות השונים של המתרגלים ותעזור לרצונות האלה לצאת לפועל. 
 
מוזמנות ומוזמנים למפגש הבא, יום שישי, 15.12, 9:30 - 14:30 בגבעת הדהרמה.