לצפיה בפרטי קבוצות הישיבה  - לחצו כאן

קבוצות הישיבה מתקיימות אחת לשבוע, ביום ובשעה קבועים, בבתים פרטיים ובמקומות שונים ברחבי הארץ. בקבוצות יושבים יחד למדיטציה, ואח"כ מתקיימת פעילות שונה, לפי החלטות כל קבוצה: בחלק מהקבוצות לומדים טקסט, שומעים שיחת דהרמה ממורה או מחבר ותיק, או משוחחים על הדהרמה בראי היומיום וחולקים התנסויות, שאלות ותשובות.
מטרתן של קבוצות הישיבה היא להעמיק ולחזק את התרגול בחיי היומיום והן גם מהוות הזדמנות להכיר ולהתחבר לאנשים החולקים עניין דומה בחיים מודעים ובשחרור.

התרגול והלימוד בקבוצה נעשים ברוח הלימוד הרווח בפעילויות תובנה: דרך הדהרמה כפי שהיא מגיעה מזרם הבודהיזם התרוואדי (דרום-מזרח אסיה).

הקבוצות פתוחות לכולם, מתחילים ומתקדמים, ומתנהלות באוירה חברית ונעימה.
אתם/ן מוזמנים/ות..
* אם לא קיימת קבוצת ישיבה באזור מגורכם והייתם רוצים ליזום הקמתה של קבוצה. נשמח מאד לעזור לכם בכך,ללוותכם, להציע מנחה לקבוצה ולהודיע על קיומה ברשימות התפוצה של העמותה. אתם מוזמנים מאד לכתוב ל - mitnadvim@tovana.org.il

חוברת עזר למנחי קבוצות ישיבה ניתן למצוא בקישור זה

לצפיה בפרטי קבוצות הישיבה  - לחצו כאן

מיקום כתובת פרטי התקשרות שם יום ושעה הערות

קבוצות ישיבה המונחות על ידי מורי ומנחי תובנה (מצפון לדרום): 

קבוצות אלה מונחות על ידי מורים/ות ומנחים/ות של תובנה:

חיפה כרמליה 052-3236877 (בתיה) ערן הרפז ג' 19:45-21:45

חיפה

רח' חשמונאים הדר עליון

 נטע  050-4285690

נטע לוי ג' 19-21  
יוקנעם המושבה הסטודיו של מוניקה אבישג 052-4588424 ג'ודיתה בן-דוד א' 19:00

ישיבה הליכה שכיבה

מיינדפולנס וחמלה

גן שומרון ליד צומת כרכור 050-6958878 אלהיה אייל א' 20:00-22:00 תרגול, חקירה ושיחה. מתאים למתחילים ומנוסים
פרדס חנה

0524572478

שרית

שרית זר-אביב ד' 19:30-21:00
מכמורת סטודיו "יוגה-מאלה" רח' מעלה אשלים 054-7743830 שי דרורי ה' 18:30-19:30 ישיבה מודרכת, שיחה ושאלות.
כפר סבא

i.luttenberg@gmail.com 

052-2742134

אילן לוטנברג ד' 19:30-21:30
כפר סבא  ב"בית נשים יוצרות", רח' רמז 19, שיכון עליה, כפר סבא.

i.luttenberg@gmail.com

052-2742134

אילן לוטנברג

ה'

19:30-21:30

קבוצת לימוד סוטרות בכפר סבא

הרצליה פיתוח רחוב המעפילים 24   052-3830828 
תמי ברקאי א'  20:00  
תל אביב ברטנורה 21- בית הסנגהה

reni@netvision.net.il

050-7360400

רני עובדיה ד' 10:00-12:00
תל אביב ברטנורה 21-בית הסנגהה batelji2@gmail.com בת אל טולנאי ב' 19:00-21:00

אחת לשבועיים,

תרגול חקירה ולימוד.

 תל אביב ישראל אשכנזי 48 דירה1 דליה 054-4841810  רני עובדיה
א' 20:00-22:00

תל אביב

 

ברטנורה 21-בית הסנגהה

muli.glz@gmail.com

054-4797426

מולי גלזר ה' 9:00-11:00

דרישת מינימום:

תרגול יומי בבית
תל אביב רח חיים לבנון 26 רמת אביב (בנין מכללת רידמן קומה א')

054-6366763

yonatandom@gmail.com

יונתן דומיניץ ודני רוט ד' בשעות 20:15-22:15

הקבוצה פתוחה ומתאימה לכל מי שיש ניסיון בסיסי בתרגול מדיטצית

פרטים נוספים בקובץ בקישור זה

תל אביב הים, חוף מציצים (בסוף רחוב נורדאו) 0543133614
dm-roth@zahav.net.il

דני רוט ג' 06:30-07:30 שעת ישיבה
בשתיקה מול הים
תל אביב רחוב שיפר 12 (שפירא)

053-8219209

מייל guysaati@gmail.com

גיא סעאתי ימי א' בין 20:00-22:00 קבוצת ישיבה וחקירה.
מושב לוזית (איזור בית שמש) עלי אדמות לילה קמחי lila.kimhi@gmail.com לילה קמחי ימי שני בערב, בין 19:00-21:00. בכל יום שני הראשון בחודש לפרטים נוספים לחצו כאן
גבעת ישעיהו (איזור בית שמש) מרכז סוכהא 052-5677207 אודליה וינברג פרי   ד' 20:00 תרגול, שיחה
וחקירה. מתאים
למנוסים ולמתנסים.
רחובות  הרב מלצר 12

אורית בן דוד 0523657527

oritbendavid@gmail.com

אסף סטי אל בר ויהל אביגור  ד'  בין 20.00 ל22.00.
מושב בית חנן גבעת הדהרמה

יהל אביגור

yahelavigur@gmail.com

יהל אביגור ב' 17:00-19:00 תרגול, שיחה ולימוד לבעלי ניסיון קודם
ירושלים קרית יובל -קרמינצקי 1 פינת בורוכוב 23

054-4836658

inbalblass@gmail.com

ענבל הלאלי-בלס א' 17:00-18:30 מתרגלים את טיפוח איכויות הלב: מטה (אהבה חברית), חמלה, השתתפות בשמחה ואיזון. מתאים למתחילים ולבעלי ניסיון.
ירושלים רחוב הגדוד העברי 9, דירה 6 (אצל אן פיזנטה) 052-6125119 אביב טטרסקי ב' 18:45 לפעילים חברתיים

 


קבוצות ישיבה המאורגנות ע"י חברות/ים הסנגהה של תובנה (מצפון לדרום):

מיקום כתובת פרטי התקשרות שם יום ושעה הערות
כברי במרפאה של שלומית

dantsur@gmail.com

052-4290256

דני ד' 7:00 סטיבן פולדר מגיע להנחות את הקבוצה אחת ל 3-4 שבועות
משגב בית משפחת אילני, מושב יעד

lavisegal@gmail.com

04-9998294

לביא ד'   20:00
בית קשת בבית משפחת פוביצר,הרחבה א 

052-8362886

רעות פוביצר ד' ב 8:30 בבוקר
מרחביה   

korentirza@gmail.com

052-2981278

תרצה  ד' 18:30-20:00  
טבעון סמטת פיש 40

0505-766556

shlomzi48@gmail.com

שלומית 

ב'   20:15
טבעון הנוריות 21

 0509064649  יפעת

jifzaltz@gmail.com

מנחה : ניר ענבר ג'  20:00  
חיפה בי"ס נירים - רח' המלך יהושפט  6

0508431817 שני

shanizwigen@gmail.com

מנחה : נועה נחום

ה' 19:30-21:30  
פרדס חנה התנאים 48 052-2896337 נירית ה' 9:00-11:00
חדרה שכונת וייצמן 

0532462433

tovana.ph@gmail.com

גבי קרילקאר ד'  19:00-20:30
מודיעין מגדל הלבנון 23 דירה 24 משפחת צור

050-6983961

lilachtsur@gmail.com 

לילך צור ד' 20:00-22:00
מבשרת ציון רח' השלום 40

ענת 054-473-4439

anatcrystal@yahoo.com

איריס  054-4949855

ענת קריסטל/איריס סיון א' 19:30-21:30
נטף

mayabamia@gmail.com

02-5333673

052-8418416

מיה בן-צבי ד' 19:30
ירושלים שכונת בקעה

ruty.orina@gmail.com 

052-3521343

אורינה ד' 20:30-22:30
ירושלים חזון ציון 8/4, בית הכרם 054-4636642 דלית ד' פעם בחודש, 19:00-21:00

קבוצת מתמודדים 

עם פיברומיאלגיה

ירושלים בית הכרם יפעת: 0502237172 יפעת ה' 08:30  

בית ברל

054-5634502 ניר קראוזה אחת לחודש
בארותיים בית העם, רחוב נחלים 052-6108005 רחל שקדי

ב' 10:00

עין ורד

054 4374477

erancpp@gmail.com

ערן שישי 10:00 מדיטציה מונחית ופתוחה, שיח ושיתוף וקריאה משותפת של טקסטים
רעננה - כרגע הקבוצה בהקפאה
קזן 17 054-5681190 חגית א' 20:00-21:00 מוזמנים בעלי נסיון קודם בתרגול מדיטצית ויפאסנה (השתתפות בריטריט של סופ"ש לפחות).
רעננה הל"ה 6 דירה 16

מאיה תירוש 

054-7700838

מאיה ד' 08:45

קבוצה פתוחה לתרגול מדיטציה ולימוד בודהיזם.

הגעה בתיאום מראש

רעננה

רח' הטללים 22

טלי צור        talitzor@gmail.com

0544363878

טלי צור א' ג' ה ' ב08:30 בבוקר ויום א' בשבוע גם בשעה 20:00 נא לתאם מראש בטלפון
הוד השרון מגדיאל

אבי 0544-263890

avipeer51@gmail.com 

גילי 0544-522849

gilipeer@gmail.com 

אבי וגילי פאר ד' 20:00-22:00 קבוצה פתוחה לתרגול ולימוד ההצטרפות רק בתיאום מראש
הוד השרון מגדיאל

גילי 0544-522849 

gilipeer@gmail.com

גילי פאר ד' 10:30-12:30 קבוצה פתוחה לתרגול ולימוד. ההצטרפות רק בתיאום מראש
פ"ת/כפר סירקין נווה רעים 9/אילנות 39

סנדרה 0547703411

תמר 0502232398

סנדרה מויזס

תמר קבלרצ'יק

ג' 19:30 בשני המקומות לסירוגין
קרית אונו

מאיה 052-3948503

מלדה 052-5636110

מאיה ליבנר

מלדה שלהב

ב' 21:00
גבעתיים

054-4551810

wendy2621984@yahoo.com

קרן א' 19:30 בתאום מראש
גבעתיים (גבול ת"א)

ענת
anatcom@gmail.com

0528656353


יהושע 054-8461602

יהושע ג' 20:30-22:15 למתחילים ולמנוסים
גבעתייים שנקין 16 050-3833482 אסנת הרמן    א-ה 7:00-8:00  

רמת גן 

ביאליק 75

איש קשר - יונתן גנסבורג. טלפון: 054-6263073. מייל: jongun9@gmail.com

מנחה : הנזיר פניננדו א' 20:00 - 22:00 המפגש מורכב ממדיטציה, שיחת דהרמה וזמן לשאלות. 
תל אביב

רח' מצדה 8 דירה 4,

או

ברח' שרת , 72 דירה 9

sivan.miri@gmail.com

054-3373345

מירי יום ג'   13:00
המיקום משתנה נא לבדוק מראש

תל אביב 

(כרגע בהקפאה)

ברטנורה 21- בית הסנגהה

asaf.kedar@gmail.com

054-5829103

אסף קידר, גיא סעאתי ושירי בר לסירוגין

ה'

19:00-21:15

קבוצה לפעילים חברתיים - כרגע בהקפאה 
תל אביב ברטנורה 21 - בית הסנגהה naomigerstein@gmail.com נעמי גרשטיין ימי שני 10:00-12:00 קבוצה למתמודדים עם סרטן, בהווה או בעבר וקרובים של מתמודדים.
הקבוצה פתוחה לכולם ללא צורך ברקע תירגולי.
תל אביב ברטנורה 21 בית הסנגהה 

justrachel@gmail.com

רחל שקדי

כרמל שלו

א'

17:00

"חכמת ההזדקנות" קבוצה לגיל השלישי
תל אביב שד' יהודית 35, שכונת מונטיפיורי

אבי 0544-263890 

avipeer51@gmail.com 

אבי פאר ג' 20:30-22:30 קבוצה פתוחה לתרגול ולימוד. ההצטרפות רק בתיאום מראש

תל אביב    

  

054-2112412 (אנה)mamasangha@gmail.com

ו' 9:00 אחת לשבועיים

קבוצת אמהות
תל אביב רח' צייטלין naomigerstein@gmail.com נעמי גרשטיין א' בין 19:30-21:30 מתאימה למתרגלים בעלי ניסיון
תל אביב  בית הסנגהה- עובדיה מברטנורה 21

052-5398762

saharrokah@gmail.com

סהר רוקח

 

ה' 19:30 - 21:30 תרגול וחקירת איכויות הלב
יפו

yossiloss@gmail.com

052-4600657

יוסי לוס

א'

20:00

קבוצה למתרגלים ותיקים
יפו רח' בן גמליאל 3 קומה 2

silvialicht@gmail.com

052-8966640

סילביה מוצ"ש 20:30-22:00 אנא צרו קשר לתאום
יפו

asaf.kedar@gmail.com

054-5829103

אסף

א'

-  19:30 21:30 

 
יפו רח' שושנה דואר

0544323180

talel.weisman@gmail.com

טל אל וייסמן ב' 20:30-22:30    
ירושלים שביל החומה 16 עין כרם 0544652888
levarineta@gmail.com
נטע לב ארי ג' 8:00 בהנחיית נטע לב ארי

כפר מנחם

(קב' נשים)

pe.maayan@gmail.com מעין פרלמן

ה' 20:30

(כל שבועיים)

נתיב העשרה 050-3422210 טיני ד' 20:30
עומר ערבה 25 054-5334026 ורד א' 19:00-20:30