מספר קישורים 
1   Link   עמותת ידידי הדהרמה
עמותת "ידידי הדהרמה" היא קבוצת חברים אשר לומדים ומתרגלים דהרמה ומדיטציה ברוח הבודהיזם הטיבטי. לאורך השנה אנו מזמינים מורים מחו"ל ומקיימים מגוון הרצאות, קורסים וסדנאות ברחבי הארץ. אנו פועלים מתוך אמונה כי לימוד ותרגול עקרונות הדהרמה משפר את איכות חיינו ותורם לסביבה בה אנו חיים.
2   Link   ויפאסנה כפי שמלמד ס.נ. גואנקה
קורסים ופעילות, בשיטת גואנקה

טלפון 03-6123822
3   Link   אתר בודהיזם בישראל
אתר המציע מידע זמין ושוטף על כל הפעילויות הבודהיסטיות בישראל - סדנאות, קורסים, ריטריטים וכו'- אשר מתקיימות הן על בסיס דאנא (נדיבות הלב) והן בתשלום.
בנוסף, כולל האתר ספריית מאמרים, ספרים וסוטות בשפה העברית (יש בו כרגע כבר מעל 100 מאמרים וסוטות), כדי לאפשר לכל המעוניינים להרחיב ולהעמיק את הידע שלהם על הדהרמה בשפת האם שלנו - עברית.
4   Link   בית בהאוונא
"בית בהאוונא" הנו מרכז מדיטציה בצפון הישן של ת"א, המקיים תרגול ולימוד של הדרך הבודהיסטית, עם דגש על מסורת התרוואדה.
5   Link   פסיכודהרמה
ארגון פסיכו-דהרמה שמח להודיע על פתיחת מרחב לסיוע פרטני וזוגי, אשר יאפשר התבוננות משותפת בגורמי הסבל שבחיינו, ובדרכים להקלת הסבל.
החיים מזמנים לנו אין ספור מצבים שכרוכים בהם כאב וסבל. החל ממצבים של שינוי, חוסר וודאות, מחלות ואבדנים, דרך מצבים של שיברונות לב, מתח, שחיקה יומיומית, ועד פחד מאי מימוש של הזדמנויות וסיכויים.
6   Link   הבלוג של חברי גומדה ישראל
התלמידים של צ'וקי נימה רינפוצ'ה, צוקני רינפוצ'ה, פקצ'וק רינפוצ'ה וצ'וקלינג רינפוצ'ה
7   Link   בית קשב
מאיר זוהר מלמד את דרך קשב, מדיטציה של הוויה קשובה בלב החיים. מאיר היה נזיר בודהיסט 9 שנים. הוא למד וחי בקהילתו של תיק נהאט האן (Thich Nhat Hanh), נזיר ומורה זן מוייטנאם, במשך 6 שנים.
8   Link   ניומן - מרכז מדיטציה ביבניאל
מרכז בודהיסטי לתרגול ויפסנה. בראשו עומד הנזיר עופר עדי.
9   Link   האתר של קרן ארבל
אתר בעל מידע רב על דהרמה בודהיסטית ותרגומי סטרות.
10   Link   עלי אדמות
מרכז מדיטציה במושב לוזית
11   Link   משיב נפש
מרכז מדיטציה בכליל