לעמותת תובנה שלל פעילויות ומאחוריהן שמות פעילים רבים העושים את תפקידם בהתנדבות מלאה מתוך אהבתם לתרגול ורצונת לאפשרו לכולם. זהו המקום לראות את השמות שמאחורי העשייה היומיומית והברוכה.
הפעילות העמותה היא תחת ועדות שונות ואלו נפגשות אחת לכמה זמן לשיתוף ומפגש פעיליה. תודה לכל הפעילים על תרומתם הרבה.
 
 ועד מנהליונתן דומיניץ (יו"ר), סטיבן פולדר, אסף סאטי אל-בר, נטע לוי, מולי גלזר, נורית טולנאי.

 

 רכזי העמותה (הנהלה):

רכזי העמותה הם היחידים שעושים את תפקידם בשכר מפאת גודל התפקיד. עם צמיחתה הטבעית של העמותה גדל גם מספרם של הרכזים וזה עומד כעת על ארבעה באחוזי משרה חלקיים ומשתנים.
רון אלון- רכז ראשי
גיא סעאתי- רכז קורסים ופעילויות מיוחדות
מיכל יון - רכזת פעילויות עירוניות וקהילה - אחראית על תוכניות לימוד עירוניות, על תכנית "תובנה בקהילה" (outreach), מעגלי המתנדבים בקורסים והפעילים בועדות, ועל קהילת תובנה (סנגהה).
זיאה בר - רכזת גזברות
 
 צוות גזברותזיאה בר, דניאל זידמן, ליאור גלילי, משגב רובינשטיין, דנה גולדבלום, כרמית שביב-פרוינד.
 
ועדת ארגון קורסים:
ועדת ארגון קורסים פועלת לה מסביב לשעון על מנת שהקורסים בעין דור יתקיימו על הצד הנעים והחלק ביותר. הם רושמים, מתדרכים, מכינים, מאתרים מתנדבים ונמצאים שם כל הזמן מאחורי הקלעים.
רכז הועדה - גיא סעאתי
רכז קורסים קצרים - אלכס אלביטוב
אחראית מתנדבים בקורסים ארוכים- נירית כורך
אחראית מתנדבים בקורסים קצרים- מיכל כפיר
רושם קורסים ארוכים- צלי פריש
רושמת קורסים קצרים- שני מיכאלי
רכזת מטבחים קורסים ארוכים - אורית מזרחי
רכזת מטבחים סופי שבוע - תרצה קורן
רכזי הזמנות מזון- רותם להב, מיכל כרמל
פניות טלפוניות בקורסים ארוכים- דבי כץ, ליאורה הלבני
פניות טלפוניות בקורסים קצרים- אורטל שלום
 
צוות ליווי מתנדבים קורסים: תרצה קורן (רכזת), ערן גבעוני, רוני דומיניץ, דליה איתמר, גבי קרילקאר.
 
ועדת קורסים עירוניים
אחראיים על התנהלות כל פעילויות העמותה שלא כוללות לינה
 
רכזת ועדת קורסים עירוניים - מיכל יון
ליווי קבוצות ישיבה - שרית זר-אביב ויהל אביגור
רישום לרטריטים עירוניים - איילת לנדסברג
רישום לקורסי מבוא - אפרת זהבי
מענה טלפוני בנוגע לפעילות עירונית - ליאורה הלבני
שבתות תרגול
רכזת השבתות בתל-אביב - אורית בן דוד
רכז שבתות בפרדס חנה - גבי קרילקאר
רכזת שבתות בירושלים - ליאורה הלבני
רכזת שבתות בחיפה - שני צוינגבוים
 
הודיה לפעילים - אביגיל גרץ 
 
בית הסנגהה רני עובדיה, תמי ברקאי ,תמר לובלסקי (ארוח מורים מחו"ל), אדם אייזק
 
ועדה לאיתור מקום קבע: יונתן דומיניץ, שי פורת, נורית טולנאי, נטע לוי ויוסי שני.
 
צוות הוראה: אחראיים על קביעת לוח הקורסים השנתי
קרן ארבל, רון אלון, שימי לוי, יונתן דומיניץ.

 

קשר עם מורים מחו"לקרן ארבל, רון אלון.

 
אירוח מורים בארץ: תמר לובלסקי
 
פרסום
צוות פייסבוק:  מיכל יון, דניאל לוי
פרסום בגוגל : סיון שדמון
 
אתר אינטרנט

אחראי אינטרנט ומחשבים - אלכס אלביטוב

רשימת תפוצה - גבריאלה

העלאת שיחות לאתר - בן מור

צוות כתב עת

עורך-סיון שדמון.

עיצוב - רונן כהן