קבוצת ישיבה בהנחיית גיא סעאתי

בכל שני
27/11/2017
קטגוריית אירוע: 
קבוצת מדיטציה מונחית ע"י מורים או מנחי תובנה
בהנחיית: 
תנאי השתתפות: 
עבור בעלי ניסיון והיכרות בתרגול
נגישות:
נגישות לא טובה
,
קומה שלישית, ללא מעלית.
שעת התחלה: שני 17:00
שעת סיום: שני 18:30

לפרטים נוספים והגעה - guysaati@gmail.com

* בין התאריכים 26/3 עד 9/4 כולל לא נקיים את המפגשים

מהי משמעות המילה דאנה ?

מאז זמנו של הבודהה, המסורת באסיה התומכת בדהרמה (הדרך הרוחנית) היא כזו של נדיבות הדדית. הקהילה המקומית מראה את הערכתה והכבוד שהיא רוחשת לתרגול הרוחני על ידי כך שהיא תומכת במנזרים ובצרכים הבסיסיים של אוכל, ביגוד, מקלט ותרופות. בתמורה, נתמכת הקהילה על ידי הקורסים, הלימוד וההדרכה אשר מוצעים על ידי הנזירים והנזירות. במשך 2,500 שנה סיפק ביטוי חי זה של שיתוף פעולה וקיום הדדי תמיכה רוחנית, הן לקהילה הרוחנית והן לקהילה החילונית.
 

מורים ומנחים בפעילות זו

גיא סעאתי, מנחה מדיטציית מיינדפולנס ודהרמה בודהיסטית בעמותת תובנה ובמסגרות אחרות. הלימוד וההנחיה של גיא מתמקדים בחקירה עמוקה של מדיטציית תובנה (ויפאסנה) ובתרגול מיינדפולנס כחלק מאורח חיים מלאי נוכחות ותמיכה בהתעוררותו של הלב החופשי. גיא שהה תקופות ממושכות בתרגול בחו"ל ובהם תקופה ארוכה בתרגול אישי במנזר בתאילנד. מעבודתו עם אנשים במשבר שואב השראה ואמון בנכונותם של בני האדם למימוש, רווחה וחופש. פעיל בעמותת תובנה ובדהרמה מעורבת חברתית וכיום בתפקיד רכז וועדת ארגון הקורסים בעמותת תובנה.  
Guy Saati, teaches Mindfulness meditation and Buddhist Dharma at Tovana and other frameworks.   Guy's study and guidance focuses on the deep exploration of insight (Vipassana meditation) and the practice of Mindfulness as part of a life-filled lifestyle and support for the awakening of the free heart.   Guy spent long periods practicing abroad, including a long period of personal practice in a monastery in Thailand.   From his work with the mentally disabled, he draws inspiration and trust in the willingness of people for realization, wellbeing and liberation.   He is active in the Engaged...