לרפא את הילד בתוכנו -4 מפגשים של תרגול ולימוד בתל אביב, החל מ-17 לדצמבר

* לרפא את הילד בתוכנו *
קורס של תרגול ולימוד בתשומת לב, בן ארבעה מפגשים, ימי שני, 19:00-21:30, במסורת של מורה הזן תיך נאת האן
בתאריכים:
דצמבר: 17, 24, 31; ינואר: 7.
בסטודיו החדש והנעים של Neriya Mark Sara Frankenburg בלבונטין 3, תל אביב (יש חניה באזור בערבים וגם חניון סמוך - חניון החשמל ברחוב לבונטין).
בהנחיית חגית הרמון*

דמיינו את עצמכם כבני חמש, פגיעים, רכים, סקרנים. בכל אחד ואחת מאיתנו נמצא ילד קטן שזקוק לריפוי ולהבנה. לעיתים אנחנו שוכחים ומזניחים אותו או אותה, כדי להגן על עצמנו. וייתכן שלא העזנו לפגוש את הילד או הילדה שבנו במשך עשורים. אבל הוא עדיין שם, מחכה שנשוב אליו, מחכה שנראה אותו, מחכה שנרפא אותו. מתי היתה הפעם האחרונה שהעזתם לפגוש אותו או אותה?
כשאנחנו נמנעים מלגלות כלפיו את האהבה והאיכפתיות שהוא מבקש, אנחנו עושים זאת מתוך בורות ופחד. הבורות והפחד האלה מצויים בכל תא בגופנו. גם הילד או הילדה שבפנים מצויים בכל תא בגופנו. אין צורך לחפש אותם בעבר הרחוק, אלא ממש כאן, בתוכנו, בכל רגע. את המפגש הזה אפשר להפוך למפגש מרפא בעזרת אורה של תשומת לב נכונה, ובעזרת חמלה ותובנה.

המפגשים ישלבו תרגולים שונים, לימוד ביחד ושיתוף.

עלות: 450 ש"ח.
פתיחת הקורס מותנית במספר הנרשמים.

להרשמה: https://goo.gl/forms/ngN3eP1K6Dt7g4SG3
לארוע בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/2007902305897880/
ליצירת קשר: hagitharmon@yahoo.com

*חגית הרמון חייתה כנזירה כ-12 שנים במרכז התרגול בפלאם ווילאג', תחת הכשרתו והדרכתו של מורה הזן תיך ניית האן, והוסמכה על ידו כמורת דהרמה (מיינדפולנס). הוכשרה גם כמורה ל- MBCL – חמלה וחכמה רגשית המבוססות על תרגול מודעות בתכנית המשלבת את עולם התרגול הבודהיסטי עם מחקרים ופסיכולוגיה מערביים

שם כותב ההודעה: 
חגית הרמון