נהר התפיסות, שבת תרגול ולימוד של מודעות קשובה למושאי התודעה

נהר התפיסות - שבת תרגול ולימוד של מודעות קשובה למושאי התודעה
שבת תרגול חודשית במסורת מורה הזן תיך ניית האן
הרביעי בסדרה של ארבעה ימים בנושא ארבעת בסיסי המודעות (היום עומד בפני עצמו - פתוח גם למי שלא היה בקודמים)
9 ליוני, 10:00-15:00, ב Karuna- School of Yoga & Thai Massage , חכמי ישראל 92, תל אביב.
בהנחיית חגית הרמון*

שמחה מאוד להזמין לשבת תרגול נוספת, הרביעית בסדרה על ארבעת בסיסי המודעות: הגוף, התחושות, התודעה ומצביה, מושאי התודעה (ואיך שאנחנו תופסים אותם). אלה ארבעת התחומים המרכזיים שמנחים את חיינו ומעצבים אותם, ומכאן החשיבות של העמקת המודעות להם ושחרורם מהרגלים ומתפיסות מוטעות.
בשבת הזו נתמקד במושאי התודעה ובתפיסה שלנו אותם.
התרגול הבסיסי שמוצע לנו בקשר לתפיסה שלנו של עצמנו ושל כל דבר בעולם - חיצוני או פנימי, פיזי או מנטלי הוא: האם אתם בטוחים?
ה'ידיעה' שלנו, ההנחה שהבנו כבר, שאנחנו כבר יודעים, היא גם מה שמכשיל אותנו פעמים רבות. אנחנו מוזמנים לפתוח את עצמנו אל מעבר לגבולות המוכר, ולהבין שהידע הנוכחי שלנו אינו אמת מוחלטת, שהמחשבות והתפיסות שלנו אינן המציאות עצמה.
לדעת שמה שנראה הוא לא הדבר עצמו, לחוות דברים כמו שהם, כלומר כמשתנים, נעדרי עצמיות נפרדת, לתת לתודעה שלנו לפרוץ את גבולותיה שלה. זה, על-פי התרגול, מקור לחופש גדול ולאושר עמוק.

עלות היום: 80 ש"ח וכן דאנה (תרומה מנדיבות הלב ולפי היכולת) עבור המורה.

נא להביא מנת אוכל צמחונית לחלוק בארוחה מודעת.

נא להירשם ב: https://goo.gl/forms/2LDjRF2MrPzAlL253
ליצירת קשר או לשאלות: hagitharmon@yahoo.com; 0586980981

*חגית הרמון חייתה כנזירה כ-12 שנה במרכז התרגול בפלאם ווילאג' Plum Village בהדרכתו של מסטר הזן טיך נהאת האן Thich Nhat Hanh והוסמכה על ידו כמורת מיינדפולנס. הוכשרה גם כמורה ל- MBCL - תכנית המדגישה חמלה וחכמה רגשית המבוססות על תרגול מודעות והמשלבת מדיטציות מעולם הבודהיזם עם מחקרים ופסיכולוגיה מערביים

שם כותב ההודעה: 
חגית הרמון