מי פה מתרגל/ת דהרמה ועוסק במחקר אקדמי של רוחניות?

הי חברותים, כבר מזה זמן אני חושבת להקים קבוצה של אנשים שתרגול הדהרמה הוא משמעותי עבורם ועוסקים גם במחקר אקדמי של רוחניות על היבטיה השונים ובמסגרת דיסציפלינות שונות (סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, פילוסופיה, היסטוריה, מזרח אסיה, מדעי הדתות, מדעי המוח, חינוך ועוד).
אם יש פה אנשים שיהיו שמחים להיות חלק מקבוצת תרגול ולמידה משותפת, שבה נתרגל יחד, נשתף בהתלבטויות שקשורות למפגש בין התרגול האישי והיומיומי לעולם ולעיסוק האקדמי וגם נתמוך ונפרה אחד את השני מקצועית, מוזמנים לכתוב לי למייל orlytal3@gmail.com.

המחשבה היא ליצור את הקבוצה יחד עם המשתתפים, ויחד עם זאת, יש כמה רעיונות לבניית המסגרת של הקבוצה:
* הקבוצה מיועדת בעיקר לדוקטורנטים בשלבים שונים של המחקר. גם סטודנטים לתואר שני כותבי תזה שמעוניינים להמשיך לדוקטורט ודוקטורים/חוקרים צעירים מוזמנים בשמחה.
* הקבוצה תיפגש אחת ל- 2-3 שבועות במרכז (המפגש הראשון יתקיים ביפו).
* כל מפגש יכלול פרק זמן של מדיטציה משותפת ופרק זמן של למידה ודיון (קריאה של טיוטות מאמרים של המשתתפים, לימוד טקסטים רלוונטיים, הכנה לכנסים וכדומה), סדר גודל של 2.5-3 שעות למפגש.
* הנחיית המפגשים והריכוז שלהם ייערכו בסבב בין המשתתפים.

קצת עליי: מתרגלת בתובנה, דוקטורנטית במחלקה לסוציולוגיה ולאנתרופולוגיה בבר-אילן, המחקר שלי עוסק בשיטות טיפול שמשלבות בתוכן שיח ופרקטיקות דתיים ורוחניים (פסיכולוגיה יהודית, פסיכואנליזה בהשראה בודהיסטית וליווי רוחני).

אם זה נשמע לכם רלוונטי, אשמח מאוד לשמוע מכם!
https://riyadhcurtains.com/

שם כותב ההודעה: 
אורלי טל